Bungalovy – apartmány

Pokud raději využijete větší prostor rekreačního apartmánu, nebo chcete přijet se skupinou kamarádů či kolegů, máme pro Vás připravené ubytování v kompletně vybavených apartmánech s kuchyňkou a příslušenstvím, umístěných ve dvou bungalovech v areálu hotelu. Při zachování soukromí máte k dispozici i veškeré služby hotelu včetně domácí kuchyně v naší hotelové restauraci (to pro případ, že v zápalu poznávání nespočtu zajímavostí okolí nebudete mít čas sami uvařit). Bungalovy jsou vytápěny elektrickými přímotopy. Každý z bungalovů je dvoupodlažní s kapacitou 11 osob.

  • V přízemí se nachází hala, kuchyně, obývací pokoj a jedna ložnice (2-lůžková). Kuchyň je vybavena elektrickým vařičem se 4 plotýnkami a troubou, mikrovlnnou troubou, kávovarem, varnou konvicí, myčkou na nádobí (+ pračkou a sušičkou – pouze v Bungalovu A). K dispozici je též žehlička a žehlicí prkno.
  • V poschodí jsou další 3 pokoje: 1 × 2-lůžkový, 1 × 3-lůžkový a 1 × 4-lůžkový (s palandou). Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

Nezapomínáme ani na malé děti: k dispozici je dětská postýlka a dětská židlička (prosíme objednat při rezervaci).

Celkově shrnuto – každý z bungalovů je samostatný útulný dům s důrazem na Vaše soukromí, ale zároveň s možností využití hotelových služeb.

­

Ceník ubytování v apartmánu, bungalovu.

Obchodní a storno podmínky.