Facebook

Hotel pod Zvičinou


Víkend se zvěřinovými hody 2.12-4.12.2016 (Pátek-neděle)
Rezervujte si svá místa co nejdříve na telefonu 499 396 381 nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

 

Hotel pod Zvičinou pojmenovaný podle vrcholu, na jehož svahu se nachází, je již více než 10 let ve vlastnictví rodiny paní Nancy a pana Erica, kteří zde spolu s dětmi (synem Robem a dcerami Floortje a  Marieke) vytvářejí příjemnou rodinnou atmosféru.

 

Hotel pod Zvičinou má dlouhou a zajímavou historii. Podle pověstí již v 17. století za třicetileté války používali zranění vojáci vodu z pramene, nacházejícího se za nynějším hotelem, k čištění svých ran, a ty se neuvěřitelně rychle hojily. Pramen si brzy získal pověst jako zázračný. I v současnosti z pramene vyvěrá průzračná voda, a tak i vy máte možnost, stejně jako kdysi ranění vojáci, napít se z něj a vyzkoušet jeho léčivou sílu, nebo stejně jako výletníci z dob první republiky relaxovat na koupališti, které je ovšem pro naše dnešní potřeby doplněno dětským vyhřívaným brouzdalištěm se slanou vodou a nezbytnými prolézačkami, houpačkami a skluzavkou.