Photogallery

­

­

­

In the photogallery you can find photographs of the interiors and exteriors of the hotel grounds, as well as examples of possible activities and events organized here.

Interiors and exteriors

ACCOMMODATION

Hotel rooms

Hotel Pod Zvičinou offers accommodation in 29 simply equipped 1-5 bed rooms.

Villa

The main building with a restaurant is connected through a colonnade to an another building called “villa”. Here are a few newly renovated barrier-free rooms of higher quality.

Bungalows

The complex includes two two-storey bungalows with fully equipped suites with kitchen and fittings. The total capacity of each bungalow is 11 persons (+ possibility of adding cots).

Camping and natural swimming pool

In our camp there are 12 simple wooden cabins  – each for 4 people (2 bunk beds). In addition, there is also space for your own tents.

RESTAURANT AND CONFERENCE ROOMS

Restaurant and lounges

The restaurant itself has a capacity of approximately 80 seats. The restaurant also has two lounges – a larger lounge (24 seats) suitable for organizing family celebrations or corporate trainings and a small lounge with a library ideal for quiet relaxation.

Conference hall ( “Colonnade”)

The conference hall with a capacity of up to 150 seats (theater arrangement) serves mainly for organizing trainings, corporate teambuilding events, weddings and other social events.

FUN FOR KIDS

Herní prvky a hřiště

V areálu hotelu jsou rozmístěny různé herní prvky pro děti. Najdete zde také hřiště vhodná pro volejbal, badminton, tenis, na terase hotelu pak hrací plochy a figurky na šachy a dámu či stolní fotbálek.

Vnitřní dětské hřiště

Pro případ nepřízně počasí je ve “vile” k dispozici vnitřní dětské hřiště.

Minifarma

Ve výbězích kolem hotelu na Vás čekají naše zvířátka: ovečky, kozy, husy, poníci i osel!

Aktivity

PODKRKONOŠÍM PO SOUŠI I PO VODĚ

Turistika

Podkrkonoší je ráj pro turisty, protkané hustou sítí turisticky značených tras. Pěší výlety můžete kombinovat s vlakovou či autobusovou dopravou (zastávka vzdálena cca 1,7 km). Lázně pod Zvičinou jsou křižovatkou hned několika turistických tras, z nichž nejznámější vede na nejvyšší vrch Podkrkonoší – Zvičinu, odkud uvidíte hřebeny Krkonoš jako na dlani.

Cyklistika

Podkrkonoší je ideální lokalita pro cyklistiku s nádhernými výhledy do okolí – záleží jen na Vás, zda zvolíte horské kolo nebo trekingové, vždy naleznete množství zajímavých cyklotras. Kdo preferuje rovinky, pro něj je tu Labská cyklostezka. Kola Vám u nás rádi zapůjčíme.

Vodáctví (kanoistika)

Půjčujeme kanoe a organizujeme výlety po Labi. Můžete si tak vyzkoušet oblíbenou vodní turistiku – například úsek mezi Dvorem Králové a Kuksem (možné kombinovat s návštěvou barokního hospitalu Kuks), nebo objevování zákoutí pohádkové přehrady Les Království.

LETNÍ OUTDOOR AKTIVITY

Horolezectví

Relaxace nebo sportovní lezení s přiměřenou dávkou adrenalinu? Zejména pro větší skupiny (školy, firmy,…) nabízíme lezení na stěnu nebo pískovcové skály se zkušeným instruktorem dle zkušeností a zdatnosti horolezců a horolezčat. 🙂

Potápění

Přibližně 20 km od hotelu, v potápěčském centru Rumchalpa, si můžete vyzkoušet rekreační potápění s přístrojem nebo volné bez přístroje (scubadiving nebo freediving). Za doprovodu zkušeného instruktora poznáte podvodní svět a užijete si zážitek s dávkou adrenalinu.

Golf

Nejbližší golfová hřiště: Queen’s Park Golf Club Myštěves, Grund Resort Golf&Ski Mladé Buky.

ZIMNÍ SPORTY

Pokud to sněhové podmínky dovolí, je možné v zimě využít sjezdovku přímo u hotelu (vhodná pro děti a začátečníky), v Bílé Třemešné (vzdálena cca 1 km) nebo vyrazit do nedalekých Krkonoš. Okolo Zvičiny jsou pak udržované běžkařské trasy. Zimní výbavu (lyže, běžky, snowboardy, sněžnice) Vám rádi zapůjčíme v naší půjčovně. V případě zájmu zprostředkujeme také jízdu se saněmi a psím spřežením.

Akce a události

V průběhu celého roku pořádáme akce různého typu. O jejich konání se můžete dozvědět vždy v předstihu z našich webových či facebookových stránek. Každá akce má své téma, které vždy souvisí s regionem (kulinární speciality, regionální výrobky), historií Lázní pod Zvičinou, vychází z daného ročního období nebo jiného zajímavého tématu – třeba zde zjistíte proč se Holanďané stěhují do Čech. Naším hlavním cílem je navázat na dřívější věhlas klimatických lázní –  Lázní pod Zvičinou neboli Lázní U studně Mariánské – jako výletního místa a centra kulturního dění a odpočinku v Podkrkonoší.

ŽIVÝ BETLÉM

Živý betlém je velmi oblíbenou tradiční událostí konající se každoročně o vánočních svátcích.

BALONOVÉ NEBE POD ZVIČINOU

HOLANDSKÝ DEN

KONCERTY

NOC KOSTELŮ (Kaplička Panny Marie)

ORIENTÁLNÍ VEČER

PIVNÍ SLAVNOSTI

VÍTÁNÍ JARA

VELIKONOCE