Podkrkonoším po souši i po vodě

za zážitky po celý rok – po vodě, na kole i pěšky

­

Výchozím bodem pro volnočasové aktivity pro všechny generace, zejména pak kombinované výlety pěšky, po vodě i na kole jsou prostory nové FIT ZÓNY vybudované v Hotelu Pod Zvičinou jako startovní bod pro návštěvy přírody v každém počasí a po celý rok. Naleznete zde pestrý výběr zajímavých, ale přitom cenově dostupných aktivit. Nabídku jistě ocení zejména rodiny s dětmi, ale i různé zájmové či profesní skupiny.

Kde nás najdete:

Kompletní zázemí pro Váš odpočinek je pro Vás připraveno v malebné podhorské krajině, s překrásným výhledem na hřebeny Krkonoš, přímo na svahu nejvyšší hory regionu – vrchu zvaného Zvičina. V klidu přírody, ale přitom pouze 10 km od města Dvůr Králové nad Labem se známou Safari ZOO. Ideální místo pro všechny, kdo chtějí užívat přírody, klidu a dostatečné vzdálenosti od přelidněných center v dnešní uspěchané době.

Co na Vás čeká:

FIT ZÓNA pod střechou pro dny, kdy venku zrovna nepřeje počasí nebo když si budete chtít nejprve prohlédnout kam vyrazit. FIT ZÓNA je vybavená sportovními trenažéry:

  •       trenažér pro veslování
  •       trenažér pro jízdu na kole

A zatímco si zlepšujete na trenažéru svoji kondici, můžete si zpestřit čas sportování a vydat se na virtuální prohlídku cesty na  loďce po řece Labi nebo přehradě Les království, a nebo cyklotras či turistických tras v blízkém okolí krásné podkrkonošské přírody.

Zjistíte tak, že se pěšky po červené turistické značce dostanete třeba na vrchol Zvičiny, na kole na hrad Pecka, na lodičce poznáte pohádkovou přehradu Les Království, nebo „ochutnáte“  plavbu ze Dvora Králové do věhlasného barokního hospitálu Kuks.

Trasy vedou po známých i méně známých cestách, lesem, loukami, přes typické podhorské vesničky nebo kolem usedlostí kde se čas tak trochu zastavil…

Je tu pro Vás a Vaše děti, rodinu, přátele či kolegy místo s nabídkou cenově dostupných zážitků, výchozí bod pro Vaše výlety, a to celoročně a za každého počasí.

Pokud vyrazíte na kombinovaný výlet pěšky – na kole – na lodičce, máte zde k dispozici prostor pro bezpečné uložení Vašich osobních věcí a dostatek místa pro zaparkování auta nebo uložení Vašich bicyklů, pokud se rozhodnete pro pěší turistiku nebo jen samostatný výlet na lodičce.

Pro osvěžení po návratu jistě přijde vhod hygienické zázemí (WC, sprcha, šatna).

Na návštěvníky s handicapem pamatujeme ve všech prostorách – přístup je bezbariérový.

Podrobné informace o výletech – kombinaci plavby po řece s putováním po vyznačených cyklostezkách a pěších trasách se dozvíte na informačních panelech, v našem informačním centru nebo z virtuální prohlídky v naší FIT ZÓNĚ.

Projekt „Podkrkonoším po souši i po vodě“ byl pořízen  za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.