Svatby

Přemýšlíte, kde oslavit Váš velký den, uspořádat svatební hostinu a vše s ní spojené? Pak jste tu správně!

Můžete se spolehnout, že Váš svatební den u nás bude naprosto nezapomenutelný a zanechá ve Vás i Vašich blízkých jen příjemné vzpomínky. Rádi Vám pomůžeme se vším, aby tento den proběhl podle Vašich představ a byl pro Vás zejména dnem klidu, pohody a štěstí.

­

Dle Vašeho přání můžeme zajistit:

  • venkovní i vnitřní prostory pro obřad i hostinu (možnost obřadu v kapličce, na terase s krásným výhledem na hřebeny Krkonoš nebo kdekoli v prostorném přírodním areálu hotelu);
  • slavnostní výzdobu prostor, stolů, svatebních pokojů;
  • sestavení svatebního menu a rautů;
  • venkovní grilování (nabídka rautu a grilování zde);
  • ubytování pro svatebčany (v hotelu, bungalovech či chatičkách);
  • parkování přímo v areálu hotelu;
  • doprovodný program.

Ani Vaše děti se nebudou nudit. Hotelový areál nabízí řadu aktivit pro jejich zabavení, jen namátkou: minifarma domácích zvířátek, venkovní i interiérové prolézačky nebo zábavné stezky.

­

Abychom Vám vše pro Váš výjimečný den ještě více usnadnili, máme pro Vás připravené speciální balíčky služeb, které případně společně upravíme tak, abychom co nejlépe vyhověli Vašim potřebám. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese info@hotelpodzvicinou.cz

Svatba Hotel Pod Zvičinou

Svatba

v Hotelu Pod Zvičinou

Podívejte se blíže na naši nabídku svatebních balíčků!

Svatební focení

Budete-li mít zájem, zprostředkujeme Vám i služby svatebního fotografa (v případě volného termínu). Podívejte se na ukázky tvorby. Cena je 3000 Kč za svatební den (přípravy, obřad, skupinové focení, svatební tabule, krájení dortu, aranžované focení novomanželů, první tanec). Výsledné fotografie jsou poskytovány na flash disku.