Fotogalerie

­

­

­

Ve fotogalerii najdete fotografie interiérů a exteriérů areálu Hotelu Pod Zvičinou, dále pak ukázky možných aktivit, akcí a událostí zde pořádaných.

Interiéry a exteriéry areálu Pod Zvičinou

UBYTOVÁNÍ

Hotelové pokoje

Hotel Pod Zvičinou nabízí ubytování ve 29 jednoduše vybavených 1-5ti lůžkových pokojích.

Vila

Hlavní budova s restaurací je prostřednictvím kolonády napojena na vedlejší budovu zvanou “vila”. Zde se nachází několik nově zrekonstruovaných pokojů vyšší kvality.

Bungalovy

Součástí areálu jsou dva dvoupodlažní bungalovy s kompletně vybavenými apartmány s kuchyňkou a příslušenstvím. Celková kapacita každého z bungalovů je 11 osob (+ možnost přidání postýlek).

Kemp a přírodní koupaliště

V našem kempu je Vám k dispozici 12 jednoduchých chatek – každá pro 4 osoby (2 patrové postele). Kromě toho je zde také prostor pro postavení vlastního stanu.

RESTAURACE A KONFERENČNÍ PROSTORY

Restaurace se salonky

Samotná restaurace disponuje kapacitou přibližně 80 míst. K restauraci náleží také 2 salonky – větší salonek (24 míst) vhodný pro uspořádání rodinných oslav či firemních školení a menší salonek s knihovnou ideální pro klidné relaxování.

Konferenční sál (“kolonáda”)

Konferenční sál s kapacitou až 150 míst (divadelní uspořádání) slouží zejména ke konání školení, firemních teambuildingových akcí, svateb a dalších společenských událostí.

ATRAKCE PRO DĚTI

Herní prvky a hřiště

V areálu hotelu jsou rozmístěny různé herní prvky pro děti. Najdete zde také hřiště vhodná pro volejbal, badminton, tenis, na terase hotelu pak hrací plochy a figurky na šachy a dámu či stolní fotbálek.

Vnitřní dětské hřiště

Pro případ nepřízně počasí je ve “vile” k dispozici vnitřní dětské hřiště.

Minifarma

Ve výbězích kolem hotelu na Vás čekají naše zvířátka: ovečky, kozy, husy, poníci i osel!

Aktivity

PODKRKONOŠÍM PO SOUŠI I PO VODĚ

Turistika

Podkrkonoší je ráj pro turisty, protkané hustou sítí turisticky značených tras. Pěší výlety můžete kombinovat s vlakovou či autobusovou dopravou (zastávka vzdálena cca 1,7 km). Lázně pod Zvičinou jsou křižovatkou hned několika turistických tras, z nichž nejznámější vede na nejvyšší vrch Podkrkonoší – Zvičinu, odkud uvidíte hřebeny Krkonoš jako na dlani.

Cyklistika

Podkrkonoší je ideální lokalita pro cyklistiku s nádhernými výhledy do okolí – záleží jen na Vás, zda zvolíte horské kolo nebo trekingové, vždy naleznete množství zajímavých cyklotras. Kdo preferuje rovinky, pro něj je tu Labská cyklostezka. Kola Vám u nás rádi zapůjčíme.

Vodáctví (kanoistika)

Půjčujeme kanoe a organizujeme výlety po Labi. Můžete si tak vyzkoušet oblíbenou vodní turistiku – například úsek mezi Dvorem Králové a Kuksem (možné kombinovat s návštěvou barokního hospitalu Kuks), nebo objevování zákoutí pohádkové přehrady Les Království.

LETNÍ OUTDOOR AKTIVITY

Horolezectví

Relaxace nebo sportovní lezení s přiměřenou dávkou adrenalinu? Zejména pro větší skupiny (školy, firmy,…) nabízíme lezení na stěnu nebo pískovcové skály se zkušeným instruktorem dle zkušeností a zdatnosti horolezců a horolezčat. 🙂

Potápění

Přibližně 20 km od hotelu, v potápěčském centru Rumchalpa, si můžete vyzkoušet rekreační potápění s přístrojem nebo volné bez přístroje (scubadiving nebo freediving). Za doprovodu zkušeného instruktora poznáte podvodní svět a užijete si zážitek s dávkou adrenalinu.

Golf

Nejbližší golfová hřiště: Queen’s Park Golf Club Myštěves, Grund Resort Golf&Ski Mladé Buky.

ZIMNÍ SPORTY

Pokud to sněhové podmínky dovolí, je možné v zimě využít sjezdovku přímo u hotelu (vhodná pro děti a začátečníky), v Bílé Třemešné (vzdálena cca 1 km) nebo vyrazit do nedalekých Krkonoš. Okolo Zvičiny jsou pak udržované běžkařské trasy. Zimní výbavu (lyže, běžky, snowboardy, sněžnice) Vám rádi zapůjčíme v naší půjčovně. V případě zájmu zprostředkujeme také jízdu se saněmi a psím spřežením.

Akce a události

V průběhu celého roku pořádáme akce různého typu. O jejich konání se můžete dozvědět vždy v předstihu z našich webových či facebookových stránek. Každá akce má své téma, které vždy souvisí s regionem (kulinární speciality, regionální výrobky), historií Lázní pod Zvičinou, vychází z daného ročního období nebo jiného zajímavého tématu – třeba zde zjistíte proč se Holanďané stěhují do Čech. Naším hlavním cílem je navázat na dřívější věhlas klimatických lázní –  Lázní pod Zvičinou neboli Lázní U studně Mariánské – jako výletního místa a centra kulturního dění a odpočinku v Podkrkonoší.

ŽIVÝ BETLÉM

Živý betlém je velmi oblíbenou tradiční událostí konající se každoročně o vánočních svátcích.

BALONOVÉ NEBE POD ZVIČINOU

HOLANDSKÝ DEN

KONCERTY

NOC KOSTELŮ (Kaplička Panny Marie)

ORIENTÁLNÍ VEČER

PIVNÍ SLAVNOSTI

VÍTÁNÍ JARA

VELIKONOCE