Obchodní podmínky Hotelu Pod Zvičinou

Annuleringsvoorwaarden

Reserveringen voor individuele boekingen kunnen worden geannuleerd zonder annuleringskosten tot 31 dagen voorafgaand aan de datum van aankomst.

Bij latere annulering worden de volgende annuleringskosten in rekening gebracht:

31 - 21 dagen vóór de begindatum25 % van de totale reissom + administratiekosten
20 - 15 dagen voor de begindatum50 % van de totale reissom + administratiekosten
14 dagen en minder voor de begindatum100 % van de totale reissom + administratiekosten

 

Voor GROEPSRESERVERINGEN gelden de volgende annuleringsvoorwaarden:

41 - 31 dagen vóór de begindatum25 % van de totale reissom + administratiekosten
30 - 25 vóór de begindatum50 % van de totale reissom + administratiekosten
24 dagen en minder100 % van de totale reissom + administratiekosten

 

Voor individuen en voor groepen kan alleen schriftelijk worden geannuleerd (per brief of Hotel Pod Zvičinou, Dolní Brusnice 96, 544 72 Bílá Třemešná of e-mail naar info@hotelpodzvicinou.cz). Als het verblijf niet schriftelijk werd geannuleerd vóór de aanvangsdatum van het verblijf, wordt het volledige bedrag in rekening gebracht.

Ochrana osobních dat

Hotel Pod Zvičinou zpracovává osobní údaje klientů (hostů) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění a v souladu s Obecným nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR), a to ve své databázi. Zpracované údaje jsou plně chráněny funkčním vnitřním systémem ochrany dat (soubor vnitřních organizačních a technických opatření).

Klient souhlasí se zpracováním těchto svých osobních údajů: titul, jméno a příjmení, adresa bydliště, identifikační číslo, daňové identifikační číslo, adresa elektronické pošty, telefonní číslo a číslo bankovního účtu (dále společně vše jen jako „osobní údaje“).

Klient souhlasí se zpracováním osobních údajů, a to pro marketingové účely hotelu (zejm. pro zasílání newsletteru nebo obchodních sdělení). Zpracováním osobních údajů klienta může prodávající pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Zpracovatelem mohou být osoby dopravující zásilky (Česká pošta, PPL, DPD, apod.)

Klient má právo kdykoli svůj souhlas se zpracováním osobních údajů písemně odvolat.  Za písemné vyjádření se v tomto případě považuje i elektronická forma prostřednictvím e-mailu zaslaného na adresu info@hotelpodzvicinou.cz.