Bungalovy – apartmány

Pokud raději využijete větší prostor rekreačního apartmánu, nebo chcete přijet se skupinou kamarádů či kolegů, máme pro Vás připravené ubytování v kompletně vybavených apartmánech s kuchyňkou a příslušenstvím, umístěných ve dvou bungalovech v areálu hotelu. Při zachování soukromí máte k dispozici i veškeré služby hotelu včetně domácí kuchyně v naší hotelové restauraci (to pro případ, že nebudete mít čas sami uvařit). Bungalovy jsou vytápěny radiátory pomocí tepelného čerpadla. Každý z bungalovů je dvoupodlažní s kapacitou 8 osob. Mezi oběma apartmány je umístěn venkovní gril, který je možné volně využít.

  • V přízemí se nachází: hala, kuchyň, obývací pokoj, dvoulůžkový pokoj s koupelnou, malá krytá terasa s posezením.

Vybavení kuchyně: elektrický vařič se 4 plotýnkami a troubou, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konvice, myčka na nádobí (+ pračka a sušička – pouze v Bungalovu A). K dispozici je též žehlička a žehlicí prkno.

  • V poschodí najdete balkon a další 3 dvoulůžkové pokoje, každý s vlastní koupelnou.

Všechny pokoje jsou jednoduše zařízeny (BEZ TELEVIZÍ). V celém objektu je dostupné Wi-Fi připojení. V každé koupelně je WC a sprchový kout.

Nezapomínáme ani na malé děti: v každém z bungalovů je k dispozici jedna dětská postýlka a dětská židlička (prosíme objednat při rezervaci).

Celkově shrnuto – každý z bungalovů je samostatný útulný dům s důrazem na Vaše soukromí, ale zároveň s možností využití hotelových služeb.