Restaurace „Pod Zvičinou“

U správného hotelu samozřejmě nesmí chybět restaurace! Ta naše disponující kapacitou přibližně 80 míst slouží zejména ke stravování našich hostů ve formě polopenzí či zajištění předem objednaných akcí – od rodinných oslav přes svatby až po firemní jednání. Avšak ani výletníci, cyklisté a další návštěvníci u nás nebudou trpět hlady.

Všem návštěvníkům nabízíme veškerý sortiment baru a také drobnější občerstvení. Při posezení na terase si tedy můžete kromě výhledu na Krkonoše vychutnat také lahodnou kávu s čerstvě upečeným dezertem nebo třeba točené pivo s nakládaným hermelínem. Z nápojů je velmi oblíbený náš jablečný mošt a také domácí limonády! Vždy však sledujte aktuální otevírací dobu na úvodní stránce.

Chcete-li si u nás dát večeři či oběd v jiných termínech, budeme rádi, je však nutné provést objednávku předem – alespoň 24 hod. (nejlépe na tel. +420 499 396 381).

Restaurace - Hotel Pod Zvičinou

Oslavy

Plánujete-li větší událost pro Vaši rodinu či přátele nebo například sraz spolužáků po letech, rádi pro Vás sestavíme kompletní menu. V letních měsících je možné uspořádat grilování nebo raut na terase hotelu. Ukázky toho, jak by mohlo Vaše menu vypadat, naleznete zde. Výsledný výběr však vždy přizpůsobíme Vašim požadavkům. Pokud si přinesete vlastní dort, není to pro nás žádný problém.

Kromě samotné oslavy jsme schopni pro Vás připravit také doprovodný program (viz zde).

K dispozici je Vám vedle samotné restaurace (hlavní sál a malý salonek) také velký („konferenční“) salonek (kapacita: 24 osob) vhodný pro firemní jednání či rodinnou oslavu a útulný salonek s knihovnou. Všechny uvedené prostory si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Největší sál zvaný „kolonáda“ (s kapacitou až 150 osob), který slouží k pořádání svateb, kurzů, školení či jiných větších akcí, je blíže popsán zde.

V případě zájmu o uspořádání větší události nás, prosím, kontaktujte na:

tel.: + 420 499 396 381

e-mail: info@hotelpodzvicinou.cz

nebo se u nás zastavte osobně.

(pozor na aktuální provozní dobu!)

Fotogalerie

Restaurace

Salonek

Salonek s knihovnou