Svatby

Přemýšlíte, kde oslavit Váš velký den, uspořádat svatební hostinu a vše s ní spojené? Pak jste tu správně!

Můžete se spolehnout, že Váš svatební den u nás bude naprosto nezapomenutelný a zanechá ve Vás i Vašich blízkých jen příjemné vzpomínky. Rádi Vám pomůžeme se vším, aby tento den proběhl podle Vašich představ a byl pro Vás zejména dnem klidu, pohody a štěstí.

­

Dle Vašeho přání můžeme zajistit:

  • venkovní i vnitřní prostory pro obřad i hostinu (možnost obřadu v kapličce, na terase s krásným výhledem na hřebeny Krkonoš nebo kdekoli v prostorném přírodním areálu hotelu);
  • slavnostní výzdobu prostor, stolů, svatebních pokojů;
  • sestavení svatebního menu a rautů;
  • venkovní grilování (nabídka rautu a grilování zde);
  • ubytování pro svatebčany (v hotelu, bungalovech či chatičkách);
  • parkování přímo v areálu hotelu;
  • doprovodný program;

Ani děti se nebudou nudit. Hotelový areál nabízí řadu aktivit pro jejich zabavení, jen namátkou: minifarma domácích zvířátek, venkovní i interiérové prolézačky nebo zábavné stezky.

­

Abychom Vám vše pro Váš výjimečný den ještě více usnadnili, máme připravené speciální balíčky služeb, které případně společně upravíme tak, abychom co nejlépe vyhověli Vašim potřebám. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese info@hotelpodzvicinou.cz.

Svatba Hotel Pod Zvičinou

Svatba Pod Zvičinou

Podívejte se blíže na naši nabídku svatebních balíčků!

Svatební focení

Budete-li mít zájem, zprostředkujeme Vám i služby svatebního fotografa (v případě volného termínu). Podívejte se na ukázky tvorby níže či přímo na webu: http://vyletiptacek.eu/. Cena je 8500 Kč za svatební den (přípravy, obřad, skupinové focení, svatební tabule, krájení dortu, aranžované focení novomanželů, první tanec). Výsledné fotografie jsou poskytovány na flash disku.